2018. december 12., szerda,  GabriellaMt 11;28-30

Aktualitás

2018. október 17.
Karácsonyis sikerek a mezein

Gyönyörű napsütéses őszi időben rendezték meg, 2018. október 16-án, a körzeti mezei futóversenyt. A verseny helyszíne már hagyományosan a Fehér-Körös partja. A „duzinál” gyülekeztek a kicsi és nagy gyerekek, az év egyik legnagyobb tömeget (919 indulót) megmozgató versenyére.

Tanulóink, 1-12. évfolyamig, nagyon szép eredményeket értek el, és több korcsoportban is dobogóra jutottak.

Büszkék vagyunk rájuk!! 

I. kcs. leány csapat 3. hely (Szigetvári Rebeka, Debreczeni Emma, Román Lili, Flinta Lilla, Árvai Dorina)

I. kcs. fiú csapat 5. hely (Bukodi Máté, Gyepes Balázs, Szivos Dániel, Balogh László, Bende Máté)

Bukodi Máté 1. hely

II. kcs. leány csapat 6. hely (Seres Rita, Szivos Dóra, Pallagi Liána, Tóth Brenda, Papp Bernadett)

II. kcs. fiú csapat 7. hely (Irázi Nimród, Seres Csanád, Óvári Zalán, Vigyikán Zsombor, Rágyanszki Dominik)

III. kcs. leány csapat 5. hely (Szabó Brigitta, Vígh Éva, Mittag Regina, Molnár Eszter, Illés Édua)

Szabó Brigitta 8. hely

III. kcs. fiú csapat 6. hely (Muszka Hunor, Csüllög István, Balogh Leon, Papp László, Hízó Dominik)

Muszka Hunor 3. hely

IV. kcs. leány csapat 6. hely (Borombós Anna, Grósz Bianka, Bánhídi Gabriella, Győrfi Nóra, Csomós Alexandra)

IV. kcs. fiú „A” csapat 5. hely (Bóka Benjámin, Szász Ágoston, Wolland Gergő, Borombós Márton, Krisztin Dominik)

IV. kcs, fiú „B” csapat 8. hely (Gellény Zétény, Tokár Bogdán, Bondár Gergő, Szász Albert, Bakó László)

V. kcs. leány „A” csapat 2. hely (Papp Viktória, Kökényesi Mercédesz, Kolozsi Kitti, Oláh Beatrix, Mészáros Mercédesz)

Papp Viktória 5. hely

Kökényesi Mercédesz 7. hely

V. kcs. leány „B” csapat 6. hely (Váczy Virág, Sárközi Boglárka, Lovász Amina, Árvai Natália)

V. kcs. fiú „A” csapat 3. hely (Krizs Erik, Lestyán Lionel, Oszlács Márton, Szalai Donát, Csorba Martin)

Krizs Erik 2. hely

Lestyán Lionel 3. hely

V. kcs. fiú „B” csapat 6. hely (Urbán Konrád, Bokros Bonifác, Balázs Máté, Hevesi Tamás, Hajdú Csanád)

VI. kcs. leány „A” csapat 2. hely (Farkas Kinga, Bálint Erzsébet, Katona Liza, Fülöp Fanni, Kerepeczki Rita)

Farkas Kinga 6. hely

VI. kcs. leány „B” csapat 4. hely (Csüllög Mercédesz, Buk Franciska, Székely Vanda, Bálint Amanda, Tatár Kira)

VI. kcs. fiú „A”csapat 1. hely (Vitéz Márk, Mondics Róbert, Bús Alex, Pap Olivér, Paublusztig Tamás)

Vitéz Márk 1. hely

Pap Olivér 5. hely

Paublusztig Tamás 7. hely

Mondics Róbert 8. hely

VI. kcs. fiú „B” csapat 4. hely (Trescsula Márk, Szabó Viktor, Kovács Zsolt, Szebenyi Balázs, Bakó András)               

További képek itt tekinthetők meg.

Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

5700 Gyula, Kossuth tér 5. Tel.: (66) 465-340 Fax.: (66) 463-638

e-mail: gimi(kukac)kjkg(pont)sulinet(pont)hu